"Приват" купує акції медіа-гіганта

Ігор Коломойський придбав 3% акцій компанії Central European Media Enterprises Ltd., що володіє каналом "1+1" і ТОВ "Гравіс".

Ігор Коломойський
УНІАН
Ігор Коломойський приділяє увагу телебаченню.
Український підприємець, співвласник групи "Приват" Ігор Коломойський придбав 1 275 227 акцій компанії Central European Media Enterprises Ltd. на суму 110 мільйонів долл. Про це повідомляє “Телекритика”, посилаючись на прес-службу компанії.

Як зазначає прес-служба, ця кількість акцій становить 3% від загального обігу акцій CME. У зв”язку з цією інвестицією Ігоря Коломойського було запрошено стати членом ради директорів CME.

Американська компанія Central European Media Enterprises Ltd. володіє низкою каналів у країнах Центральної і Східної Європи: Хорватії (Nova TV), Чехії (TV Nova, Galaxie Sport), Румунії (PRO TV, PRO TV International, Acasa, PRO Cinema і Sport.ro), Словаччині (Markíza, Galaxie Sport), Словенії (POP TV, Kanal A). В Україні СМЕ володіє 60% каналу "1+1" та контрольним пакетом акцій ТОВ "Гравіс" (канали "Кіно" і "Сіті").

"Ігор розуміє важливість незалежного телебачення не лише в Україні, але й в усій Східній Європі. Я радий вітати його, як нового члена ради директорів, і впевнений, що він дуже допоможе СМЕ", - прокоментував цю угоду Рональд Лаудер, член ради директорів СМЕ.

"CME - компанія, що відзначається одним із найшвидших рівнів зростання та управління в світі, і я розглядаю її як виняткову нагоду для себе. Мене вражає управлінська команда компанії, її стратегія та впорядкований фінансовий підхід. Я з нетерпінням чекаю початку роботи з моїми колегами з Правління та управлінської команди CME, щоб зробити свій внесок в історію успіху компанії в час, коли наявні настільки світлі перспективи як в Україні, так і на інших ринках. Рональд Лаудер був саме тим, хто започаткував допомогу країнам Центральної та Східної Європи із заснування незалежних ЗМІ, що є ключовим для розвитку економічних та політичних систем цих країн. Декілька років знав Рональда, і для мене велика честь приєднатися до нього на цій посаді у Правлінні CME", - цитує Ігоря Коломойського прес-служба СМЕ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: