"ПриватБанк" запускає продаж валюти онлайн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також банк оновлює додаток "Приват24".

Державний банк "ПриватБанк" у березні готується запустити нову версію додатку "Приват24" для Android і iOS, який працюватиме без цифрового ядра Corezoid, розробленого ще до націоналізації.

Про це розповів керівник електронного бізнесу ПриватБанку Сергій Харитич, пише LIGA.net.

"У нас закінчився контракт. У Corezoid є переваги, але у нього багато недоліків - багато збоїв у роботі банку були викликані саме ними", - зазначив він.

За словами Харитича, розробка велася від серпня 2018 року. До кінця 2019 року заплановано перехідний період - до цього моменту буде працювати стара версія сервісу.

Також у банку обіцяють новий дизайн додатку.

Зазначимо, платформа Corezoid належить колишньому керівнику центру електронного бізнесу "ПриватБанку" Олександру Витязю, який пішов з банку після націоналізації.

Окрім цього Харитич повідомив, що від 7 лютого через мобільний додаток "ПриватБанку" можна буде придбати валюту онлайн. Попередньо очікується, що клієнти здебільшого купуватимуть не більше 1 тисячі доларів на добу.

Нагадаємо, 7 лютого 2019 року в Україні почне діяти закон "Про валюту та валютні операції", який передбачає низку змін та спрощення регулювання. Зокрема, буде дозволена онлайн-купівля іноземної валюти фізичними особами. Обмеження НБУ наразі передбачають ліміт до 150 тис.грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції