Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Приватбанк подарував планшет найкращому студенту своєї онлайн-практики

Кожен студент України може випробувати свої сили та поліпшити знання.

Десять тисяч студентів з 50 українських вишів скористалися новою можливістю пройти повноцінний практичний курс із банківської справи. Його який зазвичай пропонують студентам економічних спеціальностей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми вивчали теоретичні блоки. Було десять блоків. У кожному блоці ми вивчали теорію, дивилися відео, а потім закріплювали все це тестами", - розповіла третьокурсниця дніпропетровської академії будівництва та архітектури Інна Копайгородська.

Вона стала абсолютним переможцем тестування за підсумками онлайн-практики Приватбанку. Дівчина отримала сто зі ста можливих балів за болонською системою, плюс ще два за успішне виконання додаткових конкурсних завдань.

Як розповіла керівник служби рекрутингу Приватбанку Ірина Демиденко, метою практики були реальні знання, набуті в зручній для студентів формі онлайн-занять. Аудиторії такий формат дуже сподобався.

Відео Планшет у подарунок за проходження студентської практики у банку

Пройти онлайн-практику Приватбанку можуть студенти шести сотень українських вишів. Розрахована вона на два тижні. Утім, ніхто не обмежує ні кількість виконаних за день завдань, ні час їхнього виконання. Контроль здійснюють викладачі.

Тих, хто впорався із завданнями найкраще, вносять до кадрового резерву банку. По закінченні навчання такого випускника може чекати перше робоче місце. Утім, банку потрібні не тільки економісти, управлінці, маркетологи та юристи.

"Головне наше завдання – це підвищити фінансову культуру нашої молоді", - наголосила Демиденко.

Раніше повідомлялося про інший молодіжний проект Приватбанку: сповнені вражень переможці "Юніорбанку" повернулися з Лондона.

Кореспондент ТСН Олена Усенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції