Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ПриватБанк" подав апеляцію на рішення Високого суду Лондона у справі проти екс-власників

У фінансовій установі стверджують, що не мають труднощів із доведенням факту шахрайських дій колишніх акціонерів.

У "ПриватБанку" стверджують, всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова не був скасований.

Про це повідомляє прес-служба банку.

"Сьогодні суддя Фанкорт виніс офіційно своє рішення у Високому Суді Лондона. Протягом слухання, що відбулося 23 листопада 2018 року в Лондоні, цей суддя надав Банку дозвіл на оскарження рішення суду першої інстанції щодо питання юрисдикції. Банк подасть апеляційну скаргу найближчим часом. Судовий наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників Банку, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, та шести компаній, які, як заявляється, підконтрольні їм, на суму 2,6 млрд дол. США наразі залишається чинним. Відповідачам і надалі заборонено, крім іншого, відчужувати свої активи без згоди Банку або дозволу англійського суду", - йдеться у прес-релізі.

У банку переконують, що вердикт судді свідчить про те, що “в банку немає жодних труднощів із доведенням факту шахрайських дій для достатньої для судового розгляду справи… докази основним чином вказують на ретельно сплановані шахрайські дії та відмивання коштів в особливо великих розмірах… Існує дуже складна схема із залученням великої кількості кредитів та авансових платежів постачальникам… Саме штучна складність цієї схеми вказує на такі шахрайські дії”.

"У рішенні зазначається, що: “Для цілей цих клопотань, всі Відповідачі не заперечують, що Банк має достатню для судового розгляду справу, та шахрайськими діями Банку було завдано збитків на суму 248 млн дол. США… Звичайно ж для Першого та Другого Відповідача [пана Коломойського та пана Боголюбова] є невигідним визнання наявності достатньої для судового розгляду справи щодо масштабних шахрайських дій проти них та при цьому намагатися запобігти тому, щоб суд розглядав цю справу”. Насправді, суддя вирішив, що Банк має достатню для розгляду справу на суму, що перевищує півмільярда доларів США", - наголосили у "ПриватБанку".

Раніше у прес-релізі партнера юридичної компанії Fieldfisher Ендрю Лафферті із посиланням на відповідне рішення повідомлялось, що Лондонський Високий суд постановив, що всесвітній арешт активів екс-акціонерів "ПриватБанку" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова є незаконним рішенням. "Суд встановив попередню суму платежів на користь Відповідачів, в рахунок компенсації їх витрат, на загальну суму 7,5 мільйона фунтів стерлінгів, з яких 4 мільйони фунтів стерлінгів повинні бути виплачені Коломойському протягом 28 днів". - зазначено у документі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції