Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ПриватБанк" стверджує, що повністю розблокував рахунки юросіб. Бізнес поки не відчув

Кабмін націоналізував фінустанову 18 грудня.

Сьогодні, 20 грудня, націоналізований "ПриватБанк" відновив доступ юридичних осіб до коштів на рахунках.

"ПриватБанк" відновив проведення платежів корпоративних клієнтів та інших суб'єктів господарювання незалежно від дати надходження коштів на рахунку. За всіма своєчасно створеними податковими платежами корпоративних клієнтів, незалежно від часу їхньої фізичної оплати, штрафні санкції застосовуватися не будуть", – ідеться в повідомленні прес-служби "ПриватБанку".

"ПриватБанк" відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, як і передбачалось. Тільки що пройшов перший платіж. Усі платежі, ініційовані вчора, будуть виконані сьогодні. Для того, щоб провести оплату всіх податків та зборів та уникнути штрафів сьогодні операційний день буде подовжено", – написав у Facebook міністр фінансів Олександр Данилюк.

ТСН.ua провів експеримент о 14:45 вівторка, 20 грудня. Спроба перерахувати кошти з рахунку ФОП в онлайн-системі "Приват24 для бізнесу" виявилася поки що заблокованою (кошти на рахунок були зараховані до 19 грудня). Також неможливо зняти гроші з картки ФОП у банкоматі.

Нагадаємо, рахунки юридичних осіб обіцяли частково розблокувати сьогодні ще о дев'ятій ранку. Обіцяли, що тимчасово заморозять кошти юридичних осіб, які надійшли на рахунки до 19 грудня. Ті кошти, які надійшли після 19 грудня, використовувати можна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції