"ПриватБанк" розпродасть непрофільні активи – курорт, стадіон, готелі та розважальний комплекс

Дата публікації
Перегляди
1436
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"ПриватБанк" розпродасть непрофільні активи – курорт, стадіон, готелі та розважальний комплекс

Фото: УНІАН

Частину "Буковелю" хочуть продати за майже 2,2 мільярда гривень.

Державний "ПриватБанк" вирішив розпродати непрофільні активи й нині оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу низки великих об’єктів, що перебувають на балансі фінустанови.

Мінімальна ціна продажу частини гірськолижного комплексу "Буковель" (Поляниця на Івано-Франківщині) в складі 14 підвісних канатних доріг, 34 земельних ділянок гірськолижних трас із снігогенераторами, технічних об’єктів, комерційною нерухомістю площею 4058,5 кв.м - 2 млрд 185,86 млн грн. За готельний комплекс "Radisson Blu Resort Буковель" хочуть отримати мінімум 1 млрд 48,61 млн грн. Стадіон "Дніпро-Арена" можна буде придбати за ціною від 1 млрд 374,6 млн грн. Готель "Мир" у Києві - від 325,32 млн грн. Торговельний комплекс "Приозерний" (Дніпро) - від 236,2 млн грн.

"Залучення консалтингових компаній дозволить забезпечити прозорі та зрозумілі інвесторам умови продажу об’єктів, а також забезпечити реалізацію власності банку не нижче оціночної вартості, визначеної за результатами оцінки незалежними суб’єктами оціночної діяльності", - зазначили в прес-службі "ПриватБанку".

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1436
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація