Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Приватбанк" виграв суд у Гаазі проти Росії щодо кримських активів

Банк хоче понад мільярд доларів відшкодування.

Сьогодні, 15 лютого, постійна палата третейського суду в Гаазі офіційно оприлюднила часткове арбітражне рішення на користь "ПриватБанку" у справі проти РФ.

Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

У цьому рішенні арбітражний суд визнав, що він має юрисдикцію щодо усіх вимог "ПриватБанку" проти РФ, що Росія порушила свої зобов’язання за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, незаконно експропріювавши активи "ПриватБанку" в Криму – за це банк має право на відшкодування за таку експропріацію в повному обсязі.

На наступний етап розгляду арбітражний суд залишив питання щодо розміру відшкодування, яку РФ має сплатити "ПриватБанку" за свої незаконні дії. Зазначається, що "ПриватБанк" прагне отримати відшкодування в розмірі понад 1 млрд доларів.

Нагадаємо, у жовтні 2018-го апеляційний суд міста Києва ухвалив рішення про стягнення з Росії компенсації в сумі 139 мільйонів доларів за майно екс-власників "Приватбанку" і пов'язаних з ними компаній в Криму. Київський суд дав дозвіл на виконання рішення Арбітражу Гааги.

ВідеоВисокий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів. Сьогодні з’явились подробиці судового рішення. У своєму рішенні суддя Фанкурт зазначає, що у позові до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова юристи націоналізованого "Приватбанку" серйозно спотворили інформацію та докази, які лягли в його основу. 

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції