Приватизацію Одеського припортового заводу знову перенесли

Головним об'єктом для приватизації є 99,6%-й пакет акцій хімічного підприємства.

Фонд державного майна України переніс повторну приватизацію Одеського припортового заводу на початок грудня.

Про це заявив очільник ФДМУ Ігор Білоус, пише УНІАН.

"Ми готуємо конкурсну комісію на кінець цього тижня і подаємо документи до Кабінету міністрів наступного тижня. У першій декаді грудня продаємо ОПЗ", - наголосив він.

Водночас Білоус запевнив, що є іноземні інвестори, які зацікавлені в купівлі заводу.

Зазначимо, раніше Фонд планував провести приватизацію 99,6% акцій великого хімічного підприємства в листопаді.

Нагадаємо, ОПЗ – один із найбільших у країні виробників хімічної продукції. Україна давно хоче продати підприємство, що здатне випускати 1,2 млн тонн аміаку і 0,9 млн тонн карбаміду на рік. На завод припадає 7% європейського ринку карбаміду і 5% – аміаку, а 90% продукції йде на експорт у два десятки країн. У серпні завод аварійно зупинився і Фонд держмайна був змушений терміново домовлятися з держкомпанією про постачання газу, а з держбанком – про відстрочку заборгованості заводу.

Раніше повідомлялося, що спершу за ОПЗ хотіли отримати 13,175 млрд грн – близько півмільярда доларів, проте згодом зазначили, що початкова ціна об'єкта може знизитися до 150 млн дол. для залучення більшого кола інвесторів.

Варто зазначити, що одного разу конкурс з продажу ПАТ "Одеський припортовий завод" не відбувся через відсутність заявок від інвесторів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: