Приватизація ОПЗ оскаржена у КС

До Конституційного суду надійшло подання президента стосовно конституційності розпорядження уряду щодо приватизації Одеського припортового заводу.

До Конституційного суду України сьогодні надійшло конституційне подання президента України Віктора Ющенка щодо відповідності Конституції України (конституційності) розпорядження Кабінету міністрів України від 8 серпня 2007 року № 641-р "Про затвердження Умов проведення конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

ОПЗ
Архів
Доля Одеського припортового заводу залишається невизначеною
Як повідомили УНІАН у прес-службі КСУ, згідно з Регламентом Конституційного суду, конституційне подання передано на вивчення до Секретаріату Конституційного суду України.

Як повідомляв iPlus, 12 вересня президент України Віктор Ющенко своїм Указом зупинив дію розпорядження Кабінету міністрів від 8 серпня 2007 року "Про затвердження Умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".
Конкурс планувалося провести на початку жовтня.

Розпорядження Кабінету міністрів України, на переконання президента, не відповідає Конституції України, зокрема статті 16, за якою забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України є обов`язком держави, статті 17, згідно з якою забезпечення економічної безпеки держави є однією з її найважливіших функцій, статті 42, за якою держава забезпечує захист конкуренції, недобросовісна конкуренція не допускається, а також частині другій статті 8, якою встановлено, що нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй, частині другій статті 6, частині другій статті 19 та частині третій статті 113, які зобов`язують Кабінет міністрів України керуватись у своїй діяльності Конституцією та законами України, діяти на підставі та у спосіб, що ними передбачені.

На думку президента, умови відчуження зазначеного об`єкта державної власності не відповідають Закону України "Про основи національної безпеки України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: