Приватизацію транслюватимуть по ТБ?

Кабінет міністрів на сьогоднішньому своєму засіданні затвердив умови приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод".

Микола Азаров
Архів
Микола Азаров хоче, щоби торги з Одеського припортового заводу транслювали в телеефірі.
Перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров сподівається, що торги по Одеському припортовому заводу транслюватимуться в телеефірі.

Як передає УНІАН, про це Микола Азаров сказав сьогодні на брифінгу.

Він зауважив, що затверджені на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів умови продажу підприємства "відкривають дорогу до відкритого конкурсу". "Ми повністю відійшли від вимог, які могли б бути виписані під якогось конкретного покупця. Будь-яке підприємство і будь-який інвестор може брати участь в цьому конкурсі", - сказав він.

Азаров наголосив, що ОПЗ є надзвичайним об`єктом для будь-якого інвестора, враховуючи те, що виставляється на продаж разом з перевалочним комплексом.

При цьому він сказав, що уряд розраховує "на значну суму" від приватизації ОПЗ.

Кабінет міністрів на сьогоднішньому своєму засіданні затвердив умови приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод".

Як передає УНІАН, про це сьогодні журналістам повідомила голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк.

За її інформацією, стартова ціна підприємства становить 2,5 млрд. грн.

Валентина Семенюк
УНІАН
Голова ФДМУ Валентина Семенюк
Продаж пакета, повідомила Семенюк, призначено на перші числа жовтня.

Вона також повідомила, що продаж ОПЗ проходитиме за таким же принципом, як продавалася "Криворіжсталь" - конкурс буде відкритим.

Семенюк підкреслила, що всі пропозиції ФДМУ щодо умов конкурсу ОПЗ були враховані. В умовах для інвестора розписані розміри інвестицій по кожному року, також зафіксовано те, що всі об`єкти соціальної сфери залишаються на балансі підприємства – "залишаються державними" і використовуватимуться для працівників підприємства.

Як повідомляв УНІАН, 26 липня Кабінет Міністрів повернув Фонду державного майна України проект комплексних умов із продажу 99,52% акцій Одеського припортового заводу через те, що умови продажу містили пункти, які могли тлумачити як "прописані під конкретного покупця".

Нагадаємо, Фонд держмайна 14 травня 2007 року затвердив конкурсну комісію з проведення конкурсу з продажу 99,52% пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ). Тоді 99,52% держпакет акцій заводу для продажу на конкурсі було оцінено в 1 млрд. 444 млн. 221 тис. 270 грн.

Спочатку приватизація ОПЗ планувалася на вересень.

25 липня в інтерв`ю УНІАН перший заступник голови Фонду державного майна України Віктор Петров повідомив, що приватизація Одеського припортового заводу, запланована раніше на вересень, перенесена на жовтень. Він пояснив, що перенесення термінів пов`язане з тим, що ще не затверджений порядок приватизації підприємства.

Він також уточнив, що стартова ціна ОПЗ планується на рівні 2,5 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: