Приватизувати будуть разом із землею

Віктор Пинзеник повідомив, що новий уряд ініціюватиме продаж землі під об`єктами, які підлягають приватизації.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Віктор Пинзеник виступає за продаж землі разом із приватизованим об'єктом.
Новий уряд ініціюватиме продаж землі під об`єктами, що приватизуються. Про це екс-міністр фінансів, один із лідерів БЮТ Віктор Пинзеник заявив сьогодні в ході прямої телефонної лінії з інвесторами, організованої інвестиційним банком "Конкорд Капітал".

За його словами, новий уряд ініціюватиме чітку диференціацію продажу землі, виходячи з її цільових характеристик. Зокрема, зауважив Віктор Пинзеник, буде чітко визначено, продаватиметься земля під промислове чи під житлове будівництво.

Також кандидат у депутати зауважив, що новий уряд прискорить ухвалення необхідних актів, які дозволять сформувати ринок землі сільськогосподарського призначення. Відразу після того, як буде ухвалено законодавчі акти, уряд скасує мораторій на продаж землі. При цьому він відмовився уточнити, чи буде це зроблено в 2008 році.

Як відомо, нині в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2008 року.
Закон "Про державний земельний кадастр" було ухвалено Верховною радою 20 березня 2007 року. 13 квітня 2007 року президент України його ветував. Закон "Про ринок земель" було ухвалено в першому читанні 17 червня 2004 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: