Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про провокацію "Газпрома" і "подарунок" Путіну: комерційний директор "Нафтогазу" дав ексклюзивне інтерв’ю ТСН

Запис буде показано в неділю у програмі ТСН.Тиждень.

Українські урядовці звітують про подолання газової кризи. З понеділка діти вже підуть до школи, бо необхідності економити пальне через зупинку постачання його російським "Газпромом" уже немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Україна збільшила обсяги закупівель газу з Європи, зокрема з Польщі, Словаччини та Угорщини – і цього достатньо, аби цілком закрити потреби країни. Вартість європейського газу, щоправда, значно вища, ніж за контрактом з Росією, тому юристи "Нафтогазу" вже рахують збитки і готують позов, аби "Газпром" усе компенсував.

ВідеоУкраїна збільшила обсяги закупівель газу з Європи

З понеділка діти вже підуть до школи, бо необхідності економити пальне через зупинку постачання його російським Газпромом - уже немає. Україна від сьогодні збільшила обсяги закупівель газу з Європи, зокрема з Польщі, Словаччини та Угорщини. І цього достатньо, аби закрити потреби країни. Але вартість європейського газу значно вища.

Україна збільшила обсяги закупівель газу з Європи

Тим часом у Москві заявили, що починають процедуру розірвання контрактів із "Нафтогазом" на постачання і транзит пального, однак українська сторона ще жодних офіційних повідомлень про це не отримувала. За рішеннями Стокгольмсього арбітражу, "Газпром" уже має заплатити "Нафтогазу" 2,5 мільярди доларів за невиконання умов угоди. Щодо транзиту російського газу до ЄС, то очільники європейських газових операторів сьогодні підтвердили – Україна цілком виконує свої зобов’язання.

Чому Росія поводиться так безглуздо? Своїм баченням ситуації поділився комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко. Його ексклюзивне інтерв’ю буде показане у завтрашньому випуску ТСН.Тиждень. "Розумієте, зараз під вибори Путіна, 25 років "Газпрому" – і такий "подарунок" вони отримали в Стокгольмі. Вони хотіли, щоб ми потрапили у пастку, вони спеціально хотіли домогтися того, щоб Україна почала брати газ з транзиту, і потім вони б показали у Європі, що Україна – ненадійний транзитер газу", - розповів у цьому інтерв’ю Вітренко.

справа Нафтогазу і Газпрому_1
Нафтогаз України

справа Нафтогазу і Газпрому_2
Нафтогаз України

Залиште свій коментар

Вибір редакції