Проблемні банки не видають більше тисячі гривень

Тимчасові адміністрації проблемних банків обмежують видачу готівки, шукають інвесторів та готуються до рекапіталізації.

Тимчасові адміністратори проблемних банків докладають значних зусиль для стабілізації їх положення.

Тимчасовий адміністратор банку "Надра" Валентина Жуковська просить державу взяти участь у рекапіталізації банку. За її словами, йдеться про збільшення капіталу на 5 мільярдів гривень. Поки банк виплачує відсотки по депозитах з обмеженням 100 гривень на день. Ліміт по виплатах із зарплатових, пенсійних і соціальних карт складає 1000 гривень.

Тимчасового адміністратора банку "Київ" Анатолія Степаненка госпіталізували й прооперували. Про це повідомив директор департаменту припинення діяльності банків НБУ Костянтин Раєвський. Тимчасова адміністрація не завершила інвентаризацію, і поки не відома сума, що необхідна банку для відновлення нормальної роботи. В даний час у касах виплачують тільки пенсії.

Тимчасовий адміністратор "Укрпромбанку" Олександр Майданюк повідомив, що банк подав заяву на участь держави в капіталі і продовжує проводити переговори з інвесторами. За його словами, один інвестор за свої гроші провів міжнародний аудит банку, проте поки купувати його не зважився.

Банк змінив ліміти на зняття готівки з банкомату. Якщо раніше на всіх картках було встановлено обмеження в 1000 гривень на день, то заразом таку суму можуть зняти лише вкладники. Пенсіонері можуть розраховувати на отримання не більше 500 гривень на день.

Вчора НБУ змінив тимчасового адміністратора в "Родовід Банку". Замість Віктора Мироненка роботою з санації банку займеться Віктор Кравець, який є виконавчим директором НБУ з питань платіжних систем. Зміну тимчасового адміністратора в НБУ пов'язують з конфліктом інтересів - у Мироненка в "Родовід Банку" виявився депозит.

Банк просить державу взяти участь в рекапіталізації на суму 2 мільярди гривень. Банкомати не працюють, гроші з картки можна зняти тільки в банкоматах банків-партнерів. Добовий ліміт такої операції - 100 гривень, на безготівкові розрахунки в торгових мережах ліміт 1000 гривень.

Нагадаємо, Нацбанк до кінця березня має намір подати уряду пропозиції з рекапіталізації за рахунок держави трьох банків з тимчасовою адміністрацією - "Надри", "Родовід Банку" та "Укрпромбанку".

Читайте також:

"Фінанси і Кредит" спростовують інформацію про введення куратора від НБУ

Нацбанк не хоче "вбивати" проблемні банки

НБУ ввів куратора в банк "Фінанси і Кредит"

Нацбанк зробив керівників банків відповідальними за курс долара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: