Проблемні банки в Україні: де і скільки грошей видають

Магазини перестали приймати картки "Надра". В банку "Київ" в касах виплачують максимум по 500 гривень.

З понеділка, 23 лютого, магазини перестали приймати картки "Надра", "Укрпромбанк" видає гроші тільки з декількох банкоматів, але по тисячі гривень, а в банку "Київ" в касах виплачують максимум по 500 гривень, та й то не всім. Ситуацію в проблемних банках з'ясувала газета "Дело".

Родовід Банк

Керівництво установи днями публічно звернулося до держави за допомогою. У київському регіональному департаменті Родовід Банку (бізнес-центр "Вітрило") у понеділок було порівняно малолюдно - близько 40 осіб. "Минулого тижня банкомати ще по 1-2 тисячі гривень видавали, зараз тільки по 100 гривень. Ще 500 гривень можна отримати в касі і на тисячу розплатитися в магазині", - скаржаться клієнти.

"Надра"

Відучора магазини перестали приймати до оплати платіжні карти банку "Надра" (ще минулої п`ятниці карткою можна було сплатити товари на суму 150 гривень).
Банкомати "Надра" як і раніше не працюють. Відсотки за депозитами виплачують, але не більше тисячі гривень (або 120 доларів) на день. Забрати вклад, термін якого закінчився, неможливо. Пенсії, зарплати і стипендії виплачуються по тисячі гривень на день. Банкомати інших фінустанов або взагалі не приймають картки банку "Надра", або видають не більше 50-100 гривень на день.

Укрпромбанк

Два банкомати у касі головного офісу (бул. Л. Українки, 26) працюють, з них можна зняти по тисячі гривень 10-гривневими купюрами. До банкоматів вишикувалася черга близько тридцяти людей, в основному це люди пенсонного віку. Щоб отримати з банкомату дві тисячі, потрібно подзвонити операторові банку, але домовитися з ним вдається не усім.

"Київ"

Банкомати "Києва" не працюють навіть в головному офісі банку (по вул. Б. Хмельницького). Втім, в офісі спокійніше, ніж минулого тижня. Нагадаємо, тоді вкладники банку  забарикадували вхід у його центральне відділення.

Наразі у касі видають по 500 гривень пенсіонерам і вкладникам. Одержати вклад, термін якого закінчився, неможливо, тільки відсотки по депозиту. Відсотки по депозиту у валюті можна одержати тільки з ранку, але не більше 100 доларів на вкладника. До обіду долари закінчуються.

Західінкомбанк

У київському філіалі банку повідомили, що вклади не видають, відсотки теж. Правда, пообіцяли, що до 3 березня питання з виплатою відсотків повинне вирішитися. На день в будь-якому банкоматі фінустанови можна зняти не більше 100 гривень і стільки ж - у касі. Витратити на безготівкову покупку товарів через оплату платіжною картою можна до 300 гривень на день.

Як відомо, "Промінвестбанк" розблоковує рахунки клієнтів. Тимчасова адміністрація ПІБ з 20 лютого скасувала мораторій на задоволення вимог кредиторів банку.

Читайте також:

Тисячі боржників банків підуть протестувати на вулиці

Долар в обмінниках підскочив до 9,60 грн.

Тимчасову адміністрацію ввели вже у восьмому банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: