Продано пакет акцій "Укртелекому"

Продаж був здійснений сьогодні на біржі ПФТС. Загальна вартість приблизно 1% акцій компанії склала більше 15 мільйонів гривень.

Державний пакет акцій ВАТ "Укртелеком" в розмірі 0,07% акцій було продано сьогодні на фондовій біржі ПФТС.

Пакет акцій був проданий за стартовою ціною 15 мільйонів 525 тисяч гривень.

На торги виставлявся 1% акцій "Укртелекому", який був розділений на 41 лот. Всього було придбано 3 лоти. Стартова ціна 1-відсоткового пакета склала 215 млн. 351,8 тис. гривен. 

Стартова ціна 1 акції - 1,15 гривні (номінальна ціна 1 акції - 25 копійок).

4,5 мільйони акцій "Укртелекому" (1 лот) на сьогоднішніх торгах придбала ІФК "Конкорд Капітал". Про це повідомив директор департаменту продажу на фондових ринках Фонду держмайна Юрій Яковлєв.

Ще два лоти було придбано ІФК "Міленіум Капітал". Всі лоти куплені за стартовою ціною - 1,15 грн за акцію

Коментуючи підсумки сьогоднішніх торгів на ПФТС, Яковлєв відзначив, що сьогодні продаж "Укртелекому" вдалося зрушити з мертвої точки. 

"Звичайно, хотів би більший. З іншого боку, я розумію інвесторів, які після всіх цих судових баталій навколо "Укртелекому" побоюються, що їх кошти буде заморожено. Проте найголовніше сьогодні - що процес приватизації "Укртелекому" нарешті пішов, нам вдалося зрушити його з мертвої точки", - резюмував директор департаменту.

Наступні торги з продажу 1% акцій ВАТ "Укртелеком" намічені на 19 червня на УФБ.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України скасував намічені раніше на 8 червня торги з продажу другого 1% пакету акцій ВАТ “Укртелеком” на фондовій біржі ПФТС у зв`язку з судовою забороною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: