Продано ще шматок ЮКОСу

ВАТ "НК "Роснефть" купило в середу на аукціоні транспортні активи збанкрутілого ВАТ "НК "ЮКОС", а також його підприємства в країнах СНД.

ВАТ "НК "Роснефть" купило в середу на аукціоні транспортні активи збанкрутілого ВАТ "НК "ЮКОС", а також його підприємства в країнах СНД за 18,576 мільярдів рублів, передає агенція РИА "Новости".

Початкова вартість вісімнадцятого по рахунку лота складала 18,484 мільярди рублів, крок аукціону - 92,421 мільйони рублів. В ході аукціону був зроблений всього один крок - заявку подав переможець аукціону "Роснефть".

ЮКОС
Lenta.ru
Могутнє колись підприємство ЮКОС поступово переходить у власність державної монополії
Також в аукціоні брала участь невідома компанія ТОВ "Бенефіт", яка вже поступилася "Роснефті" в попередньому аукціоні з продажу активів ЮКОСа, на який виставлялися майнові права банкрота на ряд східносибірських родовищ.

"Роснефть" в ході розпродажу майна ЮКОСа в рамках процедури банкрутства стала власником практично всіх найбільших добувних і нафтопереробних підприємств банкрота, закріпивши за собою звання лідера російської нафтової галузі. Основним акціонером "Роснефті" є державна компанія ВАТ "Роснефтегаз", якій належить 75,16% акцій, ще 9,44% акцій володіє контрольоване "Роснефтью" ТОВ "РН-розвиток".

До лота N18 увійшли акції ВАТ "ЄС фінансово-промислова група", ЗАТ "Інвестиційна компанія "ЮКОС-Інвест", ЗАТ "Ордалія 2000", ЗАТ "Русь", ЗАТ "ЮКОС-Транссервіс", ЗАТ "ЮКОС-Інформ", ЗАТ "Телекомпанія "Телеспецназ", ВАТ "Куйбишевнефтеоргсинтез", ЗАТ "Кафа", КОО "Схід Азія Транзит ЛЛК", YUKOS UK Limited, "ЮМ-Трейд", частки участі в ТОВ "ЧОП "Граніт", ТОВ "ЧОП "Служба корпоративної безпеки", ТОВ "Облік і звітність", ТОВ "ФТТ Сервіс", ТОВ "ЮКОС СНД Інвестмент".

Зокрема в нього включена частина активів, аукціон по яких був намічений на 7 червня у складі лота N16, проте не відбувся через відсутність заявок. У лот N16 входили, зокрема, транспортні підприємства банкрота ЗАТ "ЮКОС-Транссервіс", КОО "Схід Азія Транзит ЛЛК, КОО "ЮМ-Трейд", а також підприємства, що входили раніше до складу нереалізованого лота N6 - ВАТ "ЄС Фінансово промислова група", ЗАТ "Ордалія 2000", ФТТ "Сервіс". Початкова ціна лота N16 складала 8,949 мільярди рублів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: