Продаж акцій "Нафтогазу" зупинив створення СП з "Газпромом"

Створення СП між "Газпромом" та "Нафтогазом" ускладнюється приватизацією української компанії.

Створення спільного підприємства між "Газпромом" і "Нафтогазом України" ускладнюється планованою приватизацією українського холдингу, повідомив замголови "Газпрому" Валерій Голубєв.

"Українські керівники мають плани по приватизації "Нафтогазу". Ми були в Україні два дні тому, і на справедливе питання, що входитиме в активи "Нафтогазу", з урахуванням того, що ГТС належить державі, ми відповіді не отримали", - сказав він.

У зв'язку з цим Голубєв відмітив, що оцінка активів для СП стала неможливою.

Замголови "Газпрому" нагадав, що українське законодавство не дозволяє відчужувати газотранспортну систему. Відповідно майбутніхмінвесторам "Нафтогазу" важко оцінити перспективи цієї компанії, підкреслив він.

У квітні 2010 року в Сочі, за підсумками засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, голова уряду РФ Володимир Путін запропонував об'єднати ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

У грудні 2010 року голова правління "Газпрому" Олексій Міллер і міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко домовилися про створення двох спільних підприємств: з видобутку газу з вугільних пластів на території України і з розробки структури Паласа на шельфі Чорного моря. Також в грудні 2010 року "Газпром" і "Нафтогаз" підписали меморандум про створення СП для видобутку метану з вугільних пластів.

У березні рада директорів ВАТ "Газпром" доручила правлінню холдингу продовжити роботу з Україною по створенню спільних підприємств в галузі видобутку вуглеводнів.

Читайте також:

"Нафтогаз" поклав око на 7 родовищ у Росії

Бойко: 25% акцій "Нафтогазу" продадуть

До липня газ для населення подорожчає двічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: