Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Продаж державного майна та майна держпідприємств став обов'язковим через Prozorro.Продажі

Відповідне рішення ухвалив Кабмін.

Під час свого засідання 23 жовтня Кабінет міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого стає обов'язковим продаж державного майна та майна державних підприємств через електронні аукціони Prozorro.Продажі.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

"Система довела свою ефективність від 2017 року в рамках пілотного проєкту, де реалізовано майна на майже 760 млн грн з середнім зростанням ціни на понад 25%. За попередніми розрахунками, балансова вартість активів групи "ліквідації та списання" складає 5,7 млрд грн", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів почати підготовку до великої приватизації до 1 грудня. При цьому Зеленський повідомив голові Верховної Ради Дмитру Разумкову та голові депутатської фракції партії "Слуга народу" Давиду Арахамії, що очікує від парламенту підготовку законопроєкту про скасування чинного переліку великих об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації, а уряду доручив підготувати новий такий перелік.

Верховна Рада України на засіданні 2 жовтня скасувала закон з переліком об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Тим самим парламент запустив процес великої приватизації державного майна, яку анонсували раніше.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції