Продаж "Ленінської кузні" зірвано

ФДМУ звинувачує ЗАТ “Ділові партнери” в зриві торгів із продажу міноритарного пакета акцій (15,46%) ВАТ ”Завод ”Ленінська кузня”.

Фонд державного майна України звинувачує ЗАТ “Ділові партнери” в зриві торгів із продажу міноритарного пакета акцій (15,46%) ВАТ ”Завод ”Ленінська кузня”.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі ФДМУ.

Корвет "Тернопіль".
УНІАН
Корвет "Тернопіль", побудований в 2005 р. на Київському суднобудівельному заводі "Ленінська кузня"
Як зазначили в прес-службі, ”Ділові партнери” на торгах на фондовій біржі ІННЕКС із продажу 15,46% пакета "Ленінської кузні", який було розбито на 5 лотів, придбали 2 лоти (5,9% акцій ВАТ) за 66,7 млн. грн. і за 136,3 млн. грн.

Відповідно до інформації прес-служби Фонду, після закінчення терміну оплати за придбаний пакет акцій "Ленінської кузні" компанія “Ділові партнери” надала ФДМУ ухвалу Київського господарського суду, яка забороняє їй виконувати біржові контракти, в т.ч. і платити гроші.

”Таким чином, стає зрозуміло, і чому акції так стрімко росли в ході торгів, і поведінка представників ЗАТ ”Ділові партнери”. Їхня головна мета – у будь-який спосіб зірвати торги, не дати реальним покупцям купити акції, а значить не допустити надходження коштів до держбюджету”, - зазначили в прес-службі Фонду держмайна.

ДОВІДКА. ВАТ ”Завод ”Ленінська кузня” (м. Київ) займається суднобудуванням, зокрема будує танкери-хімовози, суховантажні судна, контейнеровози (вантажопідйомністю до 3,5 тис. тонн), середні риболовецькі морозильні траулери та ін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: