Продаж "Луганського тепловозу" оскаржили

Юристи заявляють про те, що Київський апеляційний господарський суд визнав незаконною приватизацію підприємства.

25 вересня Київський апеляційний господарський суд ухвалив рішення відмовити у задоволенні апеляції Фонду державного майна України на рішення Господарського суду Києва від 25 червня цього року про часткове задоволення позову ВАТ "Дніпровагонмаш" і визнання недійсним договору купівлі-продажу 76% акцій ВАТ “ХК "Луганськтепловоз".
 
Про це повідомив адвокат Максим Юхименко, який представляв у суді інтереси ВАТ "Дніпровагонмаш".
 
За його словами, таким чином, рішення Госпсуду Києва про повернення 76% акцій ВАТ “ХК "Луганськтепловоз" набуває чинності із сьогоднішнього дня. "Апеляційний суд підтвердив незаконність зняття "Дніпровагонмашу" з конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", що означає визнання незаконною всієї процедури приватизації "Луганськтепловозу", в цілому", - уточнив адвокат. 

При цьому він відзначив, що Фонд держмайна буде зобов`язаний провести повторний конкурс з продажу "Луганськтепловозу".
 
У рішенні Господарського суду Києва, зокрема, сказано, що суд ухвалив визнати недійсним рішення Фонду держмайна від 26 вересня - 2 жовтня 2006 року в частині недопущення ВАТ "Дніпровагонмаш" до участі в конкурсі з продажу акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". 

Також Госпсуд Києва вирішив визнати недійсним наказ ФДМУ від 22 березня 2007 року "Про відновлення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". У своєму рішенні від 25 червня 2007 року суд ухвалив визнати недійсним рішення ФДМУ про визначення переможця конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" і визнати недійсним договір купівлі-продажу 76% акцій підприємства між ФДМУ і ЗАТ "Управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод" (Російська Федерація). 

Нагадаємо, 23 березня цього року ФДМУ провів конкурс з продажу 76% акцій ВАТ “ХК “Луганськтепловоз” з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону. За підсумками конкурсу переможцем було визнано ВАТ "Управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод" (Росія), яке запропонувало за пакет 292 мільйони 505 тисяч гривень за стартової ціни пакета 292 мільйони гривень.

До конкурсу було допущено лише дві афільовані між собою компанії: ВАТ ”Деміховський машинобудівний завод” і ЗАТ ”Управляюча компанія ”Брянський машинобудівний завод”. 

25 червня Господарський суд Києва частково задовольнив позов ВАТ "Дніпровагонмаш", визнавши недійсним договір купівлі-продажу 76% акцій ВАТ “ХК "Луганськтепловоз" і зобов`язавши покупця - ЗАТ «Управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод" - повернути акції Фонду державного майна. 

Фонд держмайна подав апеляцію на дане рішення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: