Продаж "Луганськтепловозу" оскаржено в суді

Кіпрська компанія "Мантара Холдинг Лімітед" подала до суду позов про оскарження конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", який виграли росіяни.

Кіпрська компанія "Мантара Холдинг Лімітед" оскаржує підсумки конкурсу з продажу "Луганськтепловозу".

Відповідний позов компанія подала до Господарського суду Києва, повідомляє прес-служба.

За словами голови Фонду держмайна України Олександра Рябченка, крім фонду, відповідачем у справі визначені ЗАТ "Управляюча компанія "Брянський машзавод" (РФ), треті особи - "Луганськтепловоз" і Сумське НВО ім. Фрунзе.

"Мантара" вимагає визнати недійсними відразу кілька рішень ФДМ, що стосуються конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", аж до договору купівлі-продажу пакета акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року", - наголошується в повідомленні.

"Фонд готовий до судового розгляду, хоча нас ще не повідомили, коли суд збирається розглянути цю позовну заяву і чи взагалі буде відкрито впровадження у справі", - заявив Рябченко.

При цьому він зазначив, що у Фонду дуже сильні законні аргументи. "Інакше нам би взагалі не вдалося провести цей конкурс через блокування його у судах", - сказав голова ФДМУ.

Нагадаємо, 15 червня "Брянський машинобудівний завод" придбав 76,001% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" за 410 млн грн. Відзначимо, що Брянський машзавод вже cтановілся власником "Луганськтепловозу". 23 березня 2007 року ФДМ України визнав його переможцем конкурсу з продажу 76% підприємства, що було оскаржене компаніями, яких неправомірно не допустили до участі в приватизаційному конкурсі.

Пакет був проданий за 57,9 млн доларів. Однак у жовтні 2009 року за рішенням суду акції "Луганськтепловозу" були списані з рахунку Брянського машзаводу і зараховані на рахунок ФДМУ.

Читайте також:

Уряд підозрює, що компанії, які боролися за "Луганськтепловоз" були у змові

"Луганськтепловоз" могли продати за 800 мільйонів

Регіонали вважають, що врятували "Луганськтепловоз" від розпилювання на металобрухт

Фонд держмайна визнав, що продав "Луганськтепловоз" задешево

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: