Продаж "Укртелекому" відклали

Терміни приватизації "Укртелеком" відклали на місяць і тепер у планах оголосити конкурс із використанням відкритості пропозиції ціни за принципом.

Фонд держмайна відклав на місяць терміни початку приватизації ВАТ "Укртелеком" і тепер має намір оголосити конкурс із використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону з продажу 92,79% акцій компанії у вересні 2010 року.

Відповідні зміни внесено наказом ФДМ від 30 липня в план-графік виставлення на продаж пакетів акцій суб'єктів господарювання на друге півріччя поточного року.

Як відомо, раніше голова ФДМ Олександр Рябченко заявляв, що конкурс із продажу "Укртелекому" необхідно оголосити до 15 серпня, щоб за рахунок очікуваних надходжень у розмірі мінімум 10 млрд. гривень виконати план приватизації, закладений у держбюджет-2010.

Водночас, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв у червні заявив, що найближчі місяць-два питання приватизації "Укртелекому" стояти не буде.

Уряд почав підготовку "Укртелекому" до приватизації з кінця 90-х років минулого століття. Однак поки вдалося провести лише пільговий продаж, а у держави як і раніше залишається 92,79% акцій підприємства.

Уряд Юлії Тимошенко намагався продати "Укртелеком" в 2008 році, закріпивши в держвласності 25% +1 акція.

Тоді ціна однієї акції на ринку становила 1,04 грн., з урахуванням чого початкова вартість 67,79% акцій компанії оцінювалася в 13,2 млрд. гривень.

Потім ціна акцій знизилася, і уряд в квітні того ж року визначив початкову ціну цього пакету в 12 млрд. гривень.

Востаннє 67,79% акцій "Укртелекому" планувалося виставити на аукціон у грудні 2009 року.

Читайте також:

"Укртелеком" позбавлять найдохідніших ліцензій

В 2010 році "Укртелеком" вийшов у прибуток

Фонд держмайна пропонує продати "Укртелеком", всі обленерго та порти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: