Продажі авто різко впали

Обсяг продажу автомобілів в Україні в листопаді впав на рекордні 35%.


Минулого місяця українці купили близько 38 тисяч автомобілів, тоді як у жовтні 58 тисяч.

У жовтні 14%-ве зростання автопродажів було пов'язане з тим, що вкладники масово знімали кошти з депозитів і прагнули вкласти їх в покупку ліквідних товарів, зокрема машин. А вже в листопаді люди відчули на собі всю глибину кризи

Авто
УНІАН
Нових авто на дорогах поменшало
За даними учасників ринку, об'єм продажів іномарок в Україні в жовтні-листопаді скоротився на 70%. Водночас вітчизняні автовиробники відмовляються коментувати результати своїх продажів.

Основною причиною зниження продажів авто в Україні залишається заморожування кредитування. Банків, які готові кредитувати купівлю автомобіля, залишилося зовсім мало.

До того ж їхні кредитні портфелі обмежені за об'ємом, а процентні ставки в деяких фінустановах вже перевалили за 30% річних.

Ще одна причина падіння продажів – дефіцит євро і долара. Компанії не могли купити валюту в необхідному обсязі, щоб розплатитися з виробниками.

Прогнози автотрейдерів на грудень досить стримані. Деякі компанії кажуть про те, що об'єм продажів має бути не нижчий, ніж в листопаді. Проте більшість імпортерів і дилерів сподіваються, що в грудні досягнуть об'єм продажів листопада. Пояснюється їхній оптимізм тим, що все-таки грудень — це період передноворічних свят, а отже, і подарунків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: