Продажі автомобілів в Україні скорочуються другий місяць поспіль

Найбільше зниження продажів автомобілів показують японські марки.

Об'єми українського автомобільного ринку продовжують скорочуватися. Найбільше знизилися продажі японських марок.

Втім, вже восени експерти чекають відновлення їх ринкових позицій - на японські автомобілі в Україні є стійкий попит. Інформаційно-аналітична група AUTO - Consulting опублікувала дані про продажі нових автомобілів в Україні за I півріччя і червень 2011 року, пише Комерсант-Україна.

Відновлення ринку, що тривало з початку року, в останні два місяці змінилося падінням. У червні автодилерам вдалося продати 16,7 тис. нових автомобілів (- 0,05% до травня), а за підсумками шести місяців продажу виросли на 18%, до 93,81 тис., говориться в опублікованому звіті.

Найбільше зниження продажів показують японські марки, що стало наслідком землетрусу в країні 11 березня. Toyota - лідер серед японських брендів - за червень понизила продажі відразу на 30,6%, до 787 автомобілів. Показники Mazda і Honda знизилися на 23,6% (до 107) і 18,4% (216), відмічає КоммерсантЪ.

Втім, позиції японських автомобілів в Україні доки значно тіснять конкуренти. Зокрема, продажі Ford в червні збільшилися на 33,5%, до 919, Chevrolet - на 11,03%, до 966 автомобілів.

Нагадаємо, 30 червня міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на черговому засіданні прийняла рішення про порушення і проведення спеціального розслідування відносно імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження і експорту.

На думку комісії в Україні існує загроза нанесення значного збитку таким імпортом національному товаровиробникові.

Ініціатором розслідування була асоціація Укравтопром. Приводом для цього називають значне збільшення співвідношення між імпортом і власним виробництвом, і як наслідок - стрімке падіння продажів на внутрішньому ринку, що привело до різкого скорочення обсягів виробництва, чисельності працюючих і значного погіршення фінансово-економічного стану підприємств.

Читайте також:

Продаж автомобілів в Україні скоротився майже в 4 рази

Кабмін може спровокувати подорожчання іномарок на 40%

Іномарки можуть подорожчати

Німеччина стала європейським лідером з продажів авто

В Україні впав попит на автомобілі

Виробництво автомобілів в Україні виросло на 60%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: