Продукти дорожчають. Коли чекати піку цін і що найбільше додасть у ціні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За останній місяць найбільше здорожчали олія, хліб, молоко та м’ясо.

В Україні очікується нове подорожчання продуктів. У магазинах та на ринках продавці вже поступово змінюють цінники на м’ясо, молоко, хліб, овочі та фрукти. Кажуть, це тільки початок. Бо вже з осені подорожчання буде відчутнішим.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Продавці пояснюють, що ціни на продукти залежать від сезонних факторів – восени зростуть ціни на огірки, помідори. А також – від курсу долара, який впливає на закупівельні ціни, корми для тварин, пальне тощо.

Суттєво додасть у ціні вітчизняне м'ясо та молоко.

"Як завжди – пік буде до свят", - каже економічний експерт Олег Пендзин.

Від початку 2018-го українці вже пережили не одне цінове коливання. За останній місяць найбільше додали в ціні олія, хліб, молоко та м’ясо. Скажімо, кілограм свинини вже коштує 120-150 грн, сало – 150 грн.

Те, що за кілька тижнів доведеться правити нову ціну за свій товар, продавчиня Галина знає вже зараз.

"З кожним днем дорожчають корми. Свиня з’їдає більше ніж тонну на рік. На нинішній час тонна зерна коштує 5,5 тисячі гривень", - каже Галина.

З того ж вітчизняного зерна випікають хліб. Хоча врожай цього року непоганий, ціни на продукцію з борошна ніяк не втримаються.

"Якщо ціна на світових ринках піде вгору – безперечно наші внутрішні трейдери намагатимуться підтягнути ціну. Отак як хліб дорожчав – 1,5-2% щомісяця, так він і буде дорожчати. В першу чергу на соціальні сорти", - говорить Олег Пендзин.

ВідеоУкраїнців очікує підвищення цін на продукти

Готуємось до нового подорожчання продуктів! В магазинах та на ринках продавці вже поступово змінюють цінники на м’ясо, молоко, хліб, овочі та фрукти. Коли чекати піку цін, і що найбільше подорожчає - дізнавався «Сніданок».

Українців очікує підвищення цін на продукти

Доки корови - на зеленому пасовищі, в магазинах молоко – за стабільною ціною. Та це лише на місяць-два. Бо крім традиційного сезонного здорожчання, від 1 січня з прилавків приберуть неякісне молоко, а за екстра сорт - доведеться доплатити. Відповідний документ чекає затвердження в уряді.

Тим часом на столичних ринках - останні тижні недорогої городини. Пані Лариса овочі возить зі своєї ділянки з-під Києва. Каже, сезонні зміни цін переживає щороку. І вже готує нові цінники.

"Вересень-жовтень - огірок, помідор піднімуться в ціні – це наші місцеві. Відсотків на 20-30. Якщо, може, привезуть з Туреччини, він, може, дешевший буде", - говорить продавець Лариса.

А може, й не буде… Нацвалюта щодня втрачає по 10-20 копійок – вони автоматично додаються до ціни імпортних продуктів.

"Все, що стосується імпорту, буде дорожчати фактично із падінням курсу гривні. В цінах на ці товари додасться", - прогнозує економічний експерт.

Україна залежна від цін, встановлених за кордоном. Адже своїх не маємо ні тропічних фруктів, ні морів, де можна виловити червону рибу.

"Червона риба йде без хребта, без кісток. Ціна за неї – 500 гривень за кілограм. Привозять з Норвегії. Закуповується у валюті", - каже продавець Тетяна.

Загалом, до кінця року через зростання курсу долара експерти прогнозують зростання цін щонайменше на 9%. Є ще один фактор, який зробить споживчий кошик важчим. Щоправда, не за наповненням, а лише за затратами. Вартість харчів потягне за собою вгору заплановане на кінець року підвищення мінімальної заробітної плати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції