Проект газопроводу в обхід Росії готовий до запуску

Європа зацікавлена в газопроводі в обхід Росії.

Проект газопроводу в обхід Росії готовий до запуску
Проект газопроводу в обхід Росії готовий до запуску
Німецький енергетичний концерн RWE заявив, що готовий до запуску проект газопроводу "Набукко", метою якого є зв`язати Прикаспійський регіон з Європою в обхід Росії.

Директор з розвитку бізнесу RWE Ульріх Брандт відзначив, що вже достатньо газу для заповнення труби і є достатнє фінансування для будівництва цього газопроводу, покликаного зв'язати Прикаспійський регіон з Європою, оминаючи Росію.

За словами німецького бізнесмена, сама по собі ідея зв'язати Європу і Прикаспійський регіон не нова, і раніше робилися спроби здійснити цей проект.

Він пояснив невдачі 1990-х років відсутністю достатнього інтересу і політичної підтримки транзитних країн.

"Але часи змінилися, і ми впевнені, що політичний і комерційний розвиток, криза і підвищений інтерес до експорту та диверсифікації в Туркменістані відкривають нові можливості в цій сфері", - сказав представник RWE.

Брандт також зазначив, що для "Набукко" є і альтернативний шлях через Іран, який може бути ефективним економічно, але з політичних причин не зовсім можливий.

Роль Туркменістану в реалізації проекту "Набукко" експерт назвав стратегічною, а умови для бізнесу такими, що покращуються. Брандт заявив також, що рушійною силою діяльності RWE в Туркменістані є проект "Набукко".

Нагадаємо, проект "Набукко" передбачає будівництво газопроводу між Азербайджаном та Австрією довжиною 3300 км.

Проект розрахований на постачання 26-32 млрд кубометрів газу на рік, його вартість оцінюється в 7,9 млрд. євро, а роботи з будівництва планується завершити до 2014 року.

Читайте також:

Будівництву "Набукко" сприяє суперечка Росії і України

У російсько-українському "газовому конфлікті" виграє Nabucco

На кордоні Китаю з КНДР виявлено смертельний газ

Борги за газ в Україні сягнули майже 3 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: