Профком: завод "Арсенал" знищили через землю в Києві

Працівники вважають метою знищення заводу, що виробляє космічну і військову техніку 27 гектарів землі в центрі Києва.

Метою ліквідації заводу "Арсенал" є отримання контролю над його територією – підприємство розташоване в Печерському районі Києва, площа становить 27 га.

Про це заявила голова профспілкового комітету Державного підприємства “Завод Арсенал” Олена Сміла.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, держпідприємство "Завод "Арсенал" реорганізується шляхом приєднання його до КП спеціального приладобудування "Арсенал", перейменованого з КП "Центральне конструкторське бюро "Арсенал".

За словами Сміли, під час реорганізації "Заводу "Арсенал" незаконно звільняються його працівники. "Великий завод приєднують до маленького підприємства, яке, природно, не зможе прийняти всіх працівників заводу і його виробничі активи. Першим наказом комісії Національного космічного агентства України (НКАУ) про припинення діяльності "Заводу "Арсенал" був наказ про скорочення працівників підприємства", - сказала вона.

Ці накази, на думку Сміли, є незаконними і такими, що порушують права трудового колективу.

"На сьогодні фактично завершилося знищення заводу "Арсенал", який виключено з державного реєстру. Всі наші клопотання до судів щодо відміни виключення заводу з держреєстру було відхилено", - наголосила вона.

Голова ВГО "Громадський контроль", член політради політичної партії "Союз лівих сил" Ігор Кириченко, у свою чергу, відзначив, що 2,5 тисячі людей, які працювали на заводі "Арсенал", фактично стали безробітними.

"Ми вважаємо, що влада навмисно пішла на банкрутство заводу "Арсенал", для того, щоб його надалі розчленувати і продати олігархічним групам з метою створення на його місці чергового Лас-Вегаса. "Арсенал" - це територія в 27 гектарів у центрі Києва, не враховуючи земель, які відносяться до санаторіїв і профілакторіїв "Арсеналу" і розташовані за містом".

“Арсенал” спільно з ВГО “Громадський контроль” має намір через суд оскаржити рішення про ліквідацію підприємства.

28 липня Господарський суд Києва своїм рішенням відкрив провадження у справі про банкрутство Державного підприємства "Завод "Арсенал".

Держпідприємство "Завод "Арсенал" спеціалізується на виробництві високоточних приладів для космічної і військової техніки, медицини, фотоапаратури, а також широкого спектру продукції машинобудування, хімічної і нафтогазової промисловості.

Читайте також:

Через протест Янукович пробирався на завод чорним ходом

Новий НПЗ на Львівщині зможе приймати лівійську нафту

Альфа-банк вимагає банкрутства другого за величиною алюмінієвого заводу світу

Робітники індійського заводу забили на смерть віце-президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: