Профспілки звинувачують Семенюк у рейдерстві

Представники Федерації профспілок України заявляють, що Фонд держмайна намагається захопити їх майно.

Сергій Костін
УНІАН
Сергій Костін заявляє, що майно профспілок знаходиться під загрозою.
Заступник голови Федерації профспілок України Сергій Костін заявляє, що Фонд державного майна здійснює спробу “рейдерського захоплення” профспілкового майна.
 
Про це представник ФПУ повідомив сьогодні, 25 вересня, на прес-конференції в УНІАН. 

За словами Костіна, “робиться спроба рейдерського захоплення профспілкового майна, і, на жаль, виконавцем замовлення є голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк”. 

Він наголосив, що ФПУ вживатиме всіх законних заходів для захисту інтересів профспілок та громадян України. 

Інший заступник голови ФПУ, Сергій Українець, зазначив, що було звернення ФПУ до юристів Міжнародної конфедерації профспілок, які оцінили дії ФДМУ “як порушення профспілкових прав, спробу ослабити діяльність ФПУ із захисту прав трудящих”. 

Українець не виключає можливості звернення ФПУ до Європейського суду з прав людини і переконаний, що “є 100% шанс отримати позитивне рішення цього суду”. За його словами, Федерація профспілок є “законним власником майна і це підтверджується актами на право власності”. 

Костін також зазначив, що є декілька причин “наступу ФДМУ на профспілки”. Він вважає, що однією з них є спроба “відволікти увагу громадськості від провалу ФДМУ щодо виконання програми приватизації в поточному році, оскільки з передбачених понад 10 мільярдів гривень до бюджету надійшло менше 1 мфльярду”. 

Валентина Семенюк
УНІАН
І загроза ця, за словами профспілкового лідера, йде від голови Фонду держмайна України.
За словами заступника голови ФПУ, таким чином ФДМУ хоче виправити ситуацію за “рахунок конфіскації майна профспілок”. Він зазначив, що вже розроблений і поданий на розгляд Верховної ради України “спеціальний проект закону, який дозволяє націоналізувати профспілкове майно”. 

Костін також звинуватив Фонд держмайна України в незаконному створенні регіональних робочих комісій для проведення повної інвентаризації майна профспілок як держвласності. 

За словами представника профспілок, з цього приводу було звернення ФПУ до суду, і той призупинив дію цього наказу ФДМУ.

Сергій Костін також відкинув звинувачення ФДМУ щодо гальмування профспілками проведення інвентаризації їхнього майна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: