Прокуратура оскаржила комунальні тарифи Черновецького

Столичні правоохоронці знайшли дуже багато порушень у рішенні КМДА про підвищення плати за тепло та воду.

Столична прокуратура оскаржила розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 січня про підвищення тарифів на тепло та комунальні послуги для населення.

Про це повідомила прес-служба київської прокуратури.

За інформацією правоохоронців, перевірка показала низку порушень у тарифному рішенні КМДА. Зокрема, розпорядженнями київської влади окремо встановлено та погоджено тарифи, які стосуються населення взагалі та малозабезпечених громадян.

У прокуратурі відзначають, що це положення фактично повторює забезпечені чинним законодавством та надані державою соціальні гарантії для громадян, які мають недостатній для оплати таких послуг рівень доходу. Таким чином, попри заявлену позитивність наміру міської влади певним чином зменшити розмір оплати за житлово-комунальні послуги для окремих категорій мешканців, ухвалені рішення суперечать діючому законодавству, впевнені правоохоронці.

Крім того, тарифні розпорядження КМДА не лише були зареєстровані та опубліковані з порушенням місячного терміну для прийняття від громадян зауважень та пропозицій до них, а ще й не погоджені з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва в Києві.

Це суперечить вимогам закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Нагадаємо, перед цим столична прокуратура доручила Державній інспекції з контролю за цінами в місті Києві перевірити розміри тарифів на ритуальні послуги, запроваджені київською владою.

Раніше рішення КМДА про підвищення тарифів на послуги ЖКГ скасував Шевченківський суд столиці.

Тарифні рішення столичної влади, згідно з якими плата за водовідведення, воду та опалення для низки установ збільшується у 3,5-9 разів, вже скасували президент Віктор Ющенко та Київрада.

Читайте також:

Черновецький відпочиває в Ізраїлі з "засекреченим" олігархом

Прокуратура Києва пішла на кладовища

Кияни не платитимуть за медичні послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: