Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причини обшуків невідомі.

Сьогодні, 12 липня, ранок в національній енергетичній компанії "Укренерго" розпочався з обшуків, які проводить прокуратура. Вхід до будівлі заблокували озброєні правоохоронці. Працівників "Укренерго" на робочі місця не пускають.

"Вчора ми розказали усім про те, що нам вдалося зберегти для країни близько 6,7 млрд грн, які б раніше просто розчинилися в надрах нашого великого підприємства. І ось вже зранку до нас завітала Генпрокуратура з обшуками. Мабуть, шукають докази нашої перемоги. Людей не пускають на свої робочі місця, ситуація вкрай напружена", - ідеться в повідомленні "Укренерго" в Facebook.

Причини обшуків поки що невідомі.

Не можна сказати, що це було дуже непередбачувано... На третій день після мого призначення тво директора Укренерго в компанії, у мене вдома, у моїх родичів відбулися обшуки. Це супроводжувалося масовою інформаційною кампанією через сайти, які відомі розміщенням компрометуючих і неперевірених матеріалів за гроші. Потім Генпрокуратура, навіть не провівши допити людей, повернула всі вилучені документи, речі, гроші тощо. Це був пресинг, типовий для стилю роботи українських правоохоронних органів. Протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція - як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшалт "трансформаторів Григоришина"), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців. От і зараз. Тільки-но ми зробили те, чого чекає вся країна - почали шлях об'єднання енергосистеми України з Європою, що позбавить нас від електроенергетичної залежності від Росії, тільки я відзвітував, що ми збили з тендерних цін вже понад 6.7 млрд.грн. (І це ціни, затверджені у 2013-2015 роках!!!!), як почалася нова хвиля дискредитації мене особисто та роботи найпрозорішого з державних підприємств. Це точно не пройде, я впевнений у правильності моєї стратегії для Укренерго, я вірю, що часи корупції в цій компанії не повернуться, і що ми приєднаємося наші мережі до європейських. І я довіряю моїй команді. Далі буде.

Опубліковано Всеволодом Ковальчуком 11 липня 2017 р.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" підписало угоду про приєднання України до енергосистеми Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції