"Промінвестбанк" отримав перший транш - 390 млн. дол.

Російський банк відкрив кредитну лінію "Промінвестбанку" в розмірі до 1 млрд. дол.

"Внешекономбанк" 10 лютого надав "Промінвестбанк" в рамках відкритої раніше кредитної лінії перший транш розміром 390 млн. долар. Відкриття кредитної лінії "Промінвестбанку" в розмірі до 1 млрд. дол. було схвалено наглядовою радою "Внешекономбанку" 4 лютого цього року в цілях реалізації плану фінансового оздоровлення "Промінвестбанку".

Нагадаємо, що "Внешекономбанк" в січні 2009 року придбав 75% акцій "Промінвестбанку". Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку України 15 січня видала свідоцтво про те, що випуск акцій "Промінвестбанку" на загальну суму 1 млрд. 300 млн. 175 тис. грн.. (близько 4,79 млрд. російських рублів) внесений до загального реєстру випуску цінних паперів. За підсумками викупу допемісії акцій українського банку ВЕБ отримав контроль над 75% акцій "Промінвестбанку".

Раніше адміністратор "Промінвестбанку" Володимир Кротюк заявляв, що "Внешекономбанк" візьме участь в оздоровленні українського банку. В той же час Секретаріат президента України виступав за націоналізацію "Промінвестбанку".

Читайте також:

"Промінвестбанк" дістанеться Кремлю

Росія заплатила за ПІБ 200 млн. і готує ще мільярд доларів

Українські банки заробили більше мільярда гривень за IV квартал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: