“Промінвестбанк“ заявив про стабілізацію діяльності

“Промінвестбанк“ заявив про стабілізацію своєї діяльності.

“Заявляємо, що діяльність “Промінвестбанку“ стабілізується. За час тимчасової адміністрації загальний обсяг платежів досяг 15,6 мільярда гривень, з яких близько 70 відсотків є платежами за межі банку. Банк щоденно здійснює до 120 тисяч платежів. Це бюджетні платежі, платежі до Пенсійного фонду, на виплату заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат, утримання медичних закладів, дитячих садків, шкіл, будинків-інтернатів, платежі на підтримання життєдіяльності підприємств (зокрема комунальні, за електроенергію, газ, водо- та теплопостачання) тощо”, говориться в заяві банку.

Крім того, у заяві зазначається, що відновлюється довіра до банку, надходять кошти на рахунки фізичних та юридичних осіб. За час роботи Тимчасової адміністрації населення розмістило на депозитах в банку близько 600 мільйонів гривень, надходження готівки зросло більш ніж удвічі, кількість працюючих банкоматів збільшилася в 6 разів, банк виконує всі платежі за картками міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard.

У прес-службі банку особливо підкреслили, що “Промінвестбанк“ відкритий до конструктивної співпраці з засобами масової інформації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: