Українська промисловість за рік впала на третину

У I кварталі лідером падіння стало вітчизняне машинобудування.

Обсяг промислового виробництва в Україні в I кварталі 2009 року скоротився в порівнянні з аналогічним показником минулого року на 31,9%. Про це свідчать дані Держкомстату.

При цьому в березні обсяг промвиробництва знизився на 30,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У той же час у порівнянні з попереднім місяцем, обсяг промвиробництва в березні виріс на 8,3%.

У I кварталі лідером падіння стало вітчизняне машинобудування, яке скоротило обсяги виробництва на 54,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також істотно скоротилися обсяги виробництва в металургії - на 43,3%, хімічній промисловості - на 38,7%, легкій промисловості - на 37,5%. У той же час у добувній промисловості обсяги виробництва скоротилися на 17,5%, а виробництво продуктів харчування знизилось на 11,1%.

Як повідомлялося, в лютому та січні 2009 року обсяги промислового виробництва скоротились в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 31,6% і 34,1% відповідно. У 2008 році промвиробництво в Україні скоротилось на 3,1%.

Читайте також:

МВФ прогнозує падіння української металургії та машинобудування

В Україні стали виробляти на 80% менше машин

Криза тимчасово послабила позиції в Україні

Українська економіка впала на 8% в четвертому кварталі 2008 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: