Протягом місяця долар здешевшав майже на гривню. Валютні прогнози на літо

Ціни на імпортні товари в України не змінилися.

Курс долара від початку квітня впав від 27,2 грн до 26,35 грн. Тим часом ціни на імпортні товари в Україні традиційно не впали, а стоять на місці.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

"Наразі іде переоцінка усієї цієї ейфорії, що перемога Трампа зробить американську економіку більш динамічною і сильнішою. Ця переоцінка відбулася", - говорить фінансовий аналітик Олександр Вальчишин.

Додайте "Євробачення" з туристами, довгі свята з мандрівками. І потяглися руки до обмінок - здавати валюту. Банкіри очікують приплив від 20 до 50 мільйонів доларів. Нині на двадцятьох, що здають, тільки один купує. І якби Нацбанк не підтримав долара, то може мали б і по 25,5 грн. До речі, є й такі прогнози на червень.

На літо експерти прогнозують відсутність різких коливань курсу долара в Україні - він гойдатиметься, але без різких коливань.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Марії Адамської.

Експерти розповіли, з чим пов'язане падіння курсу долара в Україні

Курс долара з початку квітня впав - із 27,2 до 26,3. З цим пов'язане і Євробачення з туристами, і довгі свята з мандрівками. Банкіри очікують приплив від 2 до 50 мільйонів зелених. Влітку гривня і долар плавно гойдатимуться. Але без різких коливань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: