Проведення Євро-2012 в Україні оцінили в 750 мільйонів доларів

Футбольний чемпіонат Євро 2012 коштуватиме Україні 750 мільйонів доларів.

Прямі витрати країни на Євро-2012 не перевищать 750 млн доларів, повідомив міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Прямі витрати на Євро-2012 - це будівництво двох стадіонів: у Львові - близько 150 млн (дол.) і в Києві - близько 550-560 млн дол. Загальна сума витрат, пов'язаних з Євро на сьогодні не перевищить 700-750 млн дол"., - відмітив Колєсніков.

Віце-прем'єр також повідомив, що на інші витрати, у тому числі на ті, що стосуються інфраструктури (аеропортів, доріг, реконструкції вокзалів) кошти виділяються з держбюджету щороку, і їх фінансування не пов'язане з проведенням континентальної футбольної першості.

Зі свого боку голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов сказав, що в поточному році планується введення в експлуатацію 8 готелів загальним номерним фондом 1426 номерів.

Він також відмітив, що між Києвом і аеропортом "Бориспіль" курсуватимуть 60 комфортабельних автобусів з інтервалом руху в 1 хвилину. Інтервал руху потягів столичного метрополітену складе 2 хвилини.

Глава КМДА виразив упевненість, що Київ виконає усі зобов'язання по підготовці до чемпіонату Євро-2012.

Як повідомлялося, вартість реконструкції НСК "Олімпійського" вже перевищила ціну стадіону "Донбас арена", який будували "з нуля", у три рази. Вартість останнього склала 1,5 млрд грн, тоді як кошторис "Олімпійського" - 4,59 млрд грн.

Читайте також:

Реконструкція "Олімпійського" коштує вже як три "Донбас Арени"

Платіні вважає, що у України не буде ніяких проблем з Євро-2012

Євро 2012 не зробить кращими українські дороги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: