Проїзд у столичному метро дорожчати не буде

Як заявили у Київському метрополітені, рішення щодо встановлення тарифу на проїзд — не компетенція підприємства, тому і заяв про тарифи від них не може бути апріорі.

Інформація про наміри Київського метрополітену підвищити тарифи на проїзд і про нібито відповідну заяву начальника КП "Київський метрополітен" Володимира Федоренка не відповідає дійсності. Про це заявляє прес-служба комунального підприємства.

Раніше повідомлялося, що Федоренко констатував гостру нестачу ресурсів для відновлення технічного стану метро, і висловлювався за перегляд тарифів на проїзд.

У заяві прес-служби підприємства від 25 червня наголошується, що дійсно, Київський метрополітен є збитковим підприємством.

"І для нас принципово важливим є те, щоб на належному рівні забезпечувати перевезення пасажирів згідно існуючих графіків руху, розвивати метрополітен як будівництвом нових станцій та ліній, так і придбанням нового рухомого складу, а також розвивати технічно... Звісно, все це вимагає вкладення значних коштів!", - зазначається у заяві.

Натомість, наголосили у прес-службі, рішення щодо встановлення тарифу на проїзд — не компетенція комунального підприємства, тому і заяв від Київського метрополітену про наміри підвищити тарифи не може бути апріорі.

Читайте також:

Київському метро загрожують аварії: кожен третій вагон небезпечний

У київському метро жетони продаватимуть за розкладом

Київська влада пообіцяла, що проїзд у метро більше не подорожчає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: