Проїзд у столичному метро коштуватиме 2 грн вже в суботу

Столична влада вже підписала розпорядження про підвищення цін на проїзд в метро з 1,7 грн до 2 грн за поїздку. За новими цінами кияни почнуть їздити вже в суботу, 28 серпня.

Проїзд у Київському метрополітені подорожчає з 1,7 грн до 2 грн за одну поїздку з суботи, 28 серпня.

Відповідне розпорядження столичної міськадміністрації вже підписано і зареєстровано в Міністерстві юстиції.

Розпорядження набуває чинності з моменту оприлюднення. Воно повинно бути опубліковано в муніципальній газеті "Хрещатик" 28 серпня.

Раніше повідомлялося, що підвищити вартість проїзду в підземці планується найближчими днями.

Виконуючий обов'язки глави Київської міської державної адміністрації Олександр Попов повідомляв, що за позовом метрополітену суд виніс рішення про скасування розпорядження КМДА, яким вартість проїзду в метро була знижена з 2 грн до 1,70 грн.

Як повідомлялося, КП "Київський метрополітен" оскаржив у суді рішення Київської міськдержадміністрації про зниження вартості проїзду в київському метро з 2 грн до 1,7 грн.

Вартість проїзду в Києві була підвищена в 2008 році в рази - до 2 грн за поїздку, однак, потім, на настійну вимогу Антимонопольного комітету України знижена до 1,7 грн.

Також невдовзі може подорожчати проїзд у київських маршрутках. Асоціація перевізників-працедавців "Столиця" звернулася в мерію з пропозицією затвердити вищі тарифи на проїзд в маршрутних таксі. Очікується, що вартість проїзду може піднятися вдвічі.

Читайте також:

Проїзд у київському метро подорожчає в найближчі дні

Проїзд в київських маршрутках подорожчає до 4 гривень

До кінця року проїзд у київському метро подорожчає до 2 грн

"Київський метрополітен" очолив Володимир Федоренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: