Проїзд в електричках подорожчає на третину

Залізничники радять купувати квитки не в поїздах, а у касах - так на одну гривню дешевше.

Тарифи на перевезення в поїздах приміського сполучення на Південно-Західній залізниці з 28 травня збільшаться в середньому на 27% (в залежності від маршруту).

Нові тарифи погоджені з місцевими органами влади відповідно до діючого законодавства України, зазначається у повідомленні "Укрзалізниці".

Працівники Південно-Західної залізниці радять купувати квитки на станціях, де є квиткові каси - адже якщо квиток купується в потязі, стягується 1 гривня комісійного збору.

Для економії часу і грошей залізничники пропонують пасажирам купувати абонементні квитки (проїзні), вартість яких залежить від маршруту.

Крім того, Південно-Західна залізниця попередила, що з 1 червня стежити за оплатою проїзду пасажирами будуть ревізори, які мають право стягувати штраф з безквиткових пасажирів, а у разі відмови - висаджувати їх на найближчій станції.

Також ревізори не дозволятимуть проводити несанкціоновану торгівлю та стежитимуть за дотриманням громадського порядку у поїздах приміського сполучення.

Південно-Західна залізниця перевозить пасажирів у приміському сполученні на території Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Сумської, Чернігівської областей і частково в Рівненській, Чернівецькій, Черкаській, Полтавській та Тернопільській.

Читайте також:

Квитки на поїзд і літак тепер можна купити на пошті

У Львові здають в оренду електрички. Разом з провідницями

У Харкові зловмисник повідомив, що вокзал заміновано

В Києві відкриють пором через Дніпро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: