Путін 25 червня їде до Криму, щоб остаточно вирішити питання з газом

Путін приїжджає до Криму, як наголошують російські дипломати, на запрошення української сторони. Українці нібито дозріли, щоб запропонувати адекватний обмін за газову знижку.

Прем'єр Росії Володимир Путін 25 червня на запрошення української сторони відвідає Крим. Україна запропонує йому умови газової знижки, на які Росія має погодитись. Про це у своєму блозі написала директор Інституту світової політики Олена Гетьманчук.

"В найближчу суботу Володимир Путін приїжджає до Криму, як не забувають наголосити російські дипломати, на запрошення української сторони. Мовляв, українці дозріли, щоб запропонувати якийсь адекватний обмін за газову знижку", - зазначає вона.

Гетьманчук, зазначила, що для Росії адекватних бартерів було лише два - злиття (СП) "Нафтогазу" й "Газпрому" і новий підхід Києва до питання інтеграції в Митний Союз.

"Можна здогадатись, яку меншу кров виберуть в українській столиці", - додала вона.

Нагадаємо, що 7 червня, Азаров у черговий раз безуспішно спробував домовитися з керівництвом Росії про зниження ціни на газ. У відповідь російський прем'єр Володимир Путін нагадав про підписаний контракт і заявив, що газ подешевшає лише у разі вступу України в Митний союз.

15 червня Азаров заявив, що в України немає потреби йти на поступки Росії в питанні перегляду ціни на газ.

21 червня Росія запропонувала Україні купувати газ за європейською ціною, але зі знижкою у 40%, в обмін на доступ до ГТС, або створення СП між "Газпромом" та "Нафтогазом".

Читайте також:

"Нафтогаз" і "Газпром" створюють спільне підприємство

Європа заплатить "Газпрому" за недобір газу 3,4 млрд доларів

Запаси сланцевого газу в Україні складають 1,5-2,5 трильйона кубометрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: