Путін агітує Україну за Митний союз

Голова російського уряду зазначив, що приєднання України буде потужним, важливим поштовхом до збереження цілих галузей економіки.

Приєднання України до Митного союзу або Єдиного економічного простору підніме низку галузей країни на більш конкурентоспроможний рівень.

Таке переконання висловив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін під час телевізійної прямої лінії у четвер, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

"Якщо в тій чи іншій формі економічну вигоду наші українські колеги бачать у приєднанні до цих процесів, якщо в тій чи іншій формі відбудеться приєднання України до цих процесів, то, звичайно, це буде потужним, важливим поштовхом до збереження цілих галузей економіки в Україні і допоможе підняти їх на більш конкурентоспроможний рівень", - сказав Путін.

"Звичайно, це суверенний вибір українського народу і українського уряду", - додав він.

За словами російського прем'єра, Митний союз і створення єдиного економічного простору являють собою високий ступінь інтеграції у сфері економіки.

Як повідомлялося, договір про Митний кодекс Митного союзу був підписаний в Мінську 27 листопада 2009 року.

Підписання договору було обумовлене необхідністю формування правової бази Митного союзу в рамках ЄврАзЕС з урахуванням поглиблення інтеграції між РФ, Білоруссю і Казахстаном.

Формально Митний союз Росії, Білорусі та Казахстану почав діяти з 1 січня 2010 року.

Нагадаємо, 9 грудня президенти Російської Федерації, Білорусі і Казахстану прийняли декларацію про формування Єдиного економічного простору (ЄЕП).

Декларація прийнята за підсумками засідання найвищого органу Митного союзу на рівні глав держав в Москві.

Читайте також:

Екс-прем’єр Бельгії: місце України у ЄС, а не у Митному союзі

Росія, Білорусь і Казахстан створюють Єдиний економічний простір

Путін: Росія виграла б Велику Вітчизняну війну і без України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: