Путін: перегляду газових контрактів не буде

Путін заперечив слова Азарова про можливий перегляд газових котрактів між Росією та Україною.

Прем'єр Росії Володимир Путін заявив, що Росія і Україна не домовлялися про перегляд принципів ціноутворення на газ, підкресливши, що контракт діє і повинен виконуватися.

"Ми не домовлялися про те, що переглядатимемо діючий контракт, - сказав Путін, - Чинний контракт функціонує і повинен виконуватися".

В той же час, російський прем'єр сказав, що українські колеги неодноразово піднімали питання про ціну на газ.

"Я обіцяв, що ми подивимося характеристику ціноутворення по країнах",- сказав прем'єр РФ, додавши, що принципи ціноутворення з іншими країнами по газу у Росії однакові.

За словами Путіна, якщо українська сторона вважає, що у контрактах і цифрах є якісь неточності, то Росія готова це перевірити.

Нагадаємо, що 13 квітня, глава українського уряду Микола Азаров, коментуючи підсумки переговорів з Володимиром Путіним, заявив, що уряд Російської Федерації готовий обговорити питання обґрунтованості формули ціноутворення природного газу для України.

"Головним позитивним результатом дискусії було те, що прем'єр-міністр Росії пообіцяв доручити своєму заступникові (Ігорю) Сечіну під час його візиту в Україну 19 квітня обговорити з урядом України питання обґрунтованості усієї формули ціноутворення на газ для України",- сказав Азаров.

Читайте також:

Росія погодилась переглянути газову формулу

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: