Путін підпише постанову про зниження ціни на газ для України

Глава російського уряду незабаром підпише постанову, що скріпить газові домовленості, досягнуті між "Нафтогазом" і "Газпромом".

Уряди України та Росії ухвалили домовленості, досягнуті між НАК "Нафтогаз" та "Газпромом", зокрема щодо зниження ціни на блакитне паливо, якого вимагала українська сторона.

"Досягнуті домовленості щодо ціни повинні бути оформлені відповідною постановою уряду. Голова уряду Володимир Путін дав вказівку підготувати проект постанови вже найближчим часом", - сказав представник прес-служби уряду РФ.

Як повідомив представник прес-служби, узгоджені рішення засновані на пропозиціях, зроблених Росії президентом Віктором Януковичем.

Нагадаємо, істотне зниження ціни на газ дозволить Україні збільшити зростання ВВП у 2010 році із запланованих 3,7% до 7%.

Раніше глава українського уряду Микола Азаров заявляв, що є всі підстави очікувати, що переговори з Росією щодо зниження ціни газу закінчаться для України результативно. За його словами, Україна в ході цих переговорів планує знизити ціну на газ до рівня, який дозволить зменшити річну плату за це паливо на 4 млрд доларів.

Читайте також:

За дешевий газ Україна готова віддати Росії Кременчуцький НПЗ

Україна підняла ставку транзиту російського газу

Турчинов знає, на що Росія претендує в обмін на дешевий газ

Росія погодилась знизити ціну на газ для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: