Путін порадив російським бізнесменам не продавати активи в Україні - ЗМІ

Російський президент сподівається на нормалізацію відносин з Києвом.

Президент Росії Володимир Путін порадив російським бізнесменам не продавати активи в Україні.

Про це він говорив на закритій зустрічі з найбільшими підприємцями РФ, яка відбулася 24 березня після з'їзду Російського союзу промисловців і підприємців, передає РБК з посиланням на трьох учасників зустрічі.

Путін сказав бізнесменам, що "поки є надія на нормалізацію відносин, можна почекати" продавати активи.

"Він також сказав, що там [в Україні] у фінансово-банківській сфері тиск відчувається — одна ситуація, а в промислових активах може бути інша. Але, тим не менш, його оцінка була: "Потерпіти ще можна, зрозуміти, як будуть розвиватися події", — розповідає учасник зустрічі.

Інший співрозмовник видання розповів, що Путін дав зрозуміти бізнесменам, що влада в Києві може змінитися, а бізнес і Україна залишаться. Ще один учасник зустрічі трактує послання президента так: "Кожен повинен сам приймати рішення".

Нагадаємо, того ж дня у Москві відбулася зустріч президента Росії Володимира Путіна з держсекретарем США Джоном Керрі. Зустріч тривала чотири години, вона проходила за закритими дверима. У зустрічі також взяли участь помічник російського президента Юрій Ушаков, голова МЗС РФ Сергій Лавров і посол США в Москві Джон Теффт.

ВідеоНа Кремль тиснуть з усіх сторін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: