Путін поспівчував Україні через зростання цін на нафту

Росія наголосила, що розуміє, в якому скрутному становищі опинилася Україна, однак "не ми створюємо умови, при яких ціни на енергоносії і нафту зростають".

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін співчуває Україні у зв'язку з підвищенням світових цін на енергоносії, але провини Росії в цьому немає, і платити доведеться.

"Загалом - важко. Я розумію. Дивіться, що у нас відбувається, в Росії. І з цінами на енергоносії, з тим же бензином. Теж збої відбуваються. Чому? Тому що на світових ринках різко зростає ціна на сиру нафту і нафтопродукти, і виробник хоче витягнути їх за кордон", - сказав Путін.

"Ми розуміємо: так, це дорого. Напевно. Але не ми створюємо умови, при яких ціни на енергоносії і нафту зростають. Що, ми Іраком займаємося? Ні. Ми займаємося грою на біржах на ф'ючерси? ... Ми, чи що, створили таку ситуацію? Ні. Хто Північною Африкою займається? Ми? Ні. Так складається світова кон'юнктура з різних причин. Ми тут ні до чого. Але треба платити", - сказав Путін.

"Кон'юнктура так склалася. А коли в умовах кризи впали вже ціни на наші товари, на нафту, на газ, на метали, і обсяги скоротилися, хто нам сказав: "хлопці, отримаєте додатковий бонус, вам важко"? Ми жили за рахунок накопичених ресурсів і накопичених резервів", - сказав російський прем'єр.

При цьому Путін повторив ще раз, що з прем'єром Миколою Азаровим була досягнута домовленість, що діалог щодо ціни на російський газ для України буде продовжено.

За його словами, російська сторона розуміє проблеми України, і робота з цих проблем буде вестися.

Нагадаємо, за підсумками переговорів 7 червня Росія заявила, що не мінятиме газових угод з Україною.

Читайте також:

Росія не змінить ціну на газ для України

"Нафтогаз" пообіцяв не підвищувати ціну газу для населення

Росія не пішла на поступки Україні: газ подорожчає до 500 доларів

ВідеоПутін поспівчував Україні через зростання цін на нафту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: