Путін продовжив дію російського продовольчого ембарго до кінця 2021 року

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін продовжив дію російського продовольчого ембарго до кінця 2021 року

Associated Press

Продовольче ембарго діє від 6 серпня 2014 року проти країн, які оголосили або підтримали санкції проти Росії.

Президент РФ Володимир Путін продовжив на 2021 рік дію російського продовольчого ембарго щодо постачання продукції з країн, які ввели або підтримали санкції проти Росії.

Про це пише "Інтерфакс" з посиланням на відповідний указ президента РФ. 

Продовольче ембарго діє від 6 серпня 2014 року проти країн, які оголосили або підтримали санкції проти Росії. Спочатку воно діяло щодо продуктів зі США, ЄС, Австралії, Норвегії та Канади. Від 13 серпня 2015 року в список були включені Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, а від 1 січня 2016 року Україна.

Спершу заборона була введена на один рік, але потім постійно продовжувався. Спочатку під заборону потрапили м'ясо та м'ясна продукція, молоко і молочна продукція, риба та рибна продукція, овочі та фрукти. Від жовтня 2017 року був заборонено ввозити живих свиней, за винятком чистопородних племінних тварин, а також субпродукти і жири тварин, тваринне масло.

Від 6 серпня 2015 року продукція з "санкційних" країн підлягає знищенню, відповідно до указу президента РФ. Крім того, вводиться порядок, відповідно до якого транзит продукції з санкційних країн можливий лише за використання пломб ГЛОНАСС і облікових талонів у водіїв.

Наступна публікація