Путін сподівається, що в України не вистачить нахабства вимагати дешевшого газу

Прем'єр Росії вважає, що його країна витратила дуже багато грошей і пішла багато в чому назустріч Україні і Білорусі, тому "сюрпризів" чи спроб переглянути контракти не буде.

Прем'єр Росії Володимир Путін розраховує, що всі контракти із закордонними партнерами щодо поставок енергоносіїв будуть дотримуватися, а спроб їх переглянути не буде, бо Росія і так витратила чимало грошей.

Він також не очікує "газових" сюрпризів від зарубіжних колег у Новий рік.

"На сьогоднішній день у нас домовленості з усіма основними нашими партнерами про те, що ми будемо працювати в рамках досягнутих домовленостей. У нас є з усіма основними партнерами контракти - і з сусідами, з Україною, з Білоруссю. Це діючі контракти, підписані і виконувані", - сказав прем'єр Росії.

Глава уряду висловив надію, що "цього (спроб перегляду контрактів) не буде".

Путін нагадав, що "ми багато в чому пішли назустріч нашим партнерам, багато зробили, і це коштувало нам чималих грошей".

Він нагадав, що "Україні заплатили за Севастополь (перебування там Чорноморського флоту) величезні гроші і будемо далі платити".

Відзначимо, середня ціна імпортного газу для України в 2011 році у зв'язку з подорожчанням нафти на світовому ринку може становити близько 280 доларів за 1 тисячу кубометрів.

Читайте також:

Кучма закликав шукати любов Росії до України у газових угодах

Держдума РФ: Росія втратила довіру до України

Мєдвєдєв про газ для України: жодних гарантій, будуть гроші – буде газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: