Путін закликав ЄС "розщедритися" на газ для України

Росія закликала Європу допомогти Україні розрахуватися за газ. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін знову закликає Євросоюз допомогти Україні при оплаті російського газу і розраховує, що українська сторона буде чітко виконувати свої контрактні зобов'язання.

"До сих пір наші українські партнери виконували свої контрактні зобов'язання. Ми сподіваємося, що ці зобов'язання будуть виконуватись і надалі", - сказав Путін за підсумками переговорів з прем'єр-міністром Данії, відповідаючи на питання журналістів.

При цьому він заявив, що Україні могли б допомогти європейці.

Нагадавши, що Росія сплатила 2,5 мільярда доларів за транзит, прем'єр сказав: "Нехай європейські партнери хоча б 1 міліардик піднімуть. Чого вони туляться, є ж? Нехай розщедряться".

30 жовтня російський прем'єр відзначав, що Євросоюз ухиляється від контактів з Москвою з питання розрахунків України за отримане з Росії паливо. "Євросоюз обіцяних грошей Україні так і не дав для цих цілей. Лідери європейських країн відсилають нас до керівництва Єврокомісії, а керівництво Єврокомісії від контактів з цього питання ухиляється", - заявив Путін.

Нагадаємо, Путін 1 листопада проінформував в телефонній розмові прем'єр-міністра Швеції, країни, що головує в ЄС, про проблеми України з оплатою російського газу і його транзиту європейським споживачам.

Читайте також:

Росія знову лякає ЄС, що Україна нібито не зможе розрахуватися за газ

Європа надасть Україні гроші на російський газ

Секретаріат Ющенка порадив Путіну не лізти не в свою справу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: