Путін запропонував французам обміняти "АвтоВАЗ" на Renault

Російський президент заявив, що "ні до чого не підштовхує", але пропонує французам купити більше акцій російського автомобільного гіганта.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін в ході міжнародного форуму "Технології в машинобудуванні - 2010" запропонував французькій компанії Renault збільшити долю у ВАТ "АвтоВАЗ".

"Можете розширити свій пакет, навіть обмінятися своїми активами з урядом Франції", - сказав Путін, реагуючи на виступ представника Renault. При цьому прем'єр додав, що "ми ні до чого не підштовхуємо, ні на чому не наполягаємо".

Затверджена в березні радою директорів ''АвтоВАЗу" програма розвитку до 2020 року передбачає виведення потужностей "АвтоВАЗа" на рівень виробництва в 1,2 млн автомобілів в рік, з них 1 млн шт. - під брендом Ladа і 200 000 шт. - під брендами Renault і Nissan. Передбачуваний бізнес-планом об'єм інвестицій в розширення і модернізацію виробництва - 3 млрд євро.

"АвтоВАЗ" планує з березня 2012 року почати виробництво моделей на платформі В0 спільно з альянсом Renault-Nissan. Йдеться про виробництво п'яти автомобілів.

ВАТ "АвтоВАЗ" є одним з провідних виробників легкових автомобілів в Росії і Східній Європі. Існуючий виробничий потенціал автомобільного комплексу дозволяє випускати понад 700 тис. автомобілів в рік. Блокпакетом "АвтоВАЗу" володіє французька Renault.

Читайте також:

"Лада" обігнала "Тойоту" на Далекому Сході

"АвтоВАЗ" продасть для утилізації 100 тисяч автомобілів

"АвтоВАЗ" пропонують продати за один долар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: