Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Раби з дитячих інтернатів і побиття повій. Журналісти розповіли про жахи секс-індустрії в Україні

Дівчата-сироти статеве своє життя починають дуже рано - років у 12, а хлопчики - ще раніше. 

Десятки тисяч секс-туристів випробовують на стійкість духу українських дівчат. Криза та безробіття виштовхує все нових і нових українок шукати щастя в глибокій кишені європейського туриста

Хто перетворює Україну на головний бордель Європи, розповідається в сюжеті "Грошей".

Послуги українських екскорт-агенств уже давно не обмежуються лише сексом: дівчина вас зустріне в аеропорту, супроводжуватиме на бізнес-зустрічі та навіть посидить з вашою дитиною, якщо виникне така потреба. 

Іноземцям пропонують вибрати дівчат, як худобу, за фотографіями в будь-яких позах та вигляді - як в інтернет-магазині. 300 євро за дві години, найпринизливіші сексрозваги за доплату у 50 євро. Тариф - хоч за секс, хоч за балачки - однаковий.

До кожної анкети прикріплена медична довідка. Примітно, що якщо перейти з англійської на російську версію сайту, то ціна зменшується.

Крім того, у самому серці столиці працюють десятки елітних борделів для іноземців. Тільки на Хрещатику їх щонайменше вісім.

Одна з працівниць зі сфери екскорт-послуг розповіла, що іноземці, які почуваються багатіями в Україні, часто розпускають руки, а охорона дівчат не завжди встигає їх врятувати від побиття чи зґвалтування.

А от колишня адміністратор елітного борделю для іноземців Гульнара, якій тільки 24 роки, розповіла, що серед дівчат, які працюють в секс-індустрії, трапляються й аспірантки, більшість володіє іноземними мовами, дехто - із заможних сімей.

Журналісти виявили, що найдорожчим містом в плані сексрозваг виявилася не столиця, а Одеса. Найдешевше місто - Харків. Дівчину, що володіє іноземними мовами і готова на пригоди, тут можна знайти усього за 60 євро за годину. У той час як Київ та Львів починають зі ста євро. 

Одна з працівниць розповіла, що сексуальні послуги надають неповнолітні хлопці: іноземці це дуже цінують.

"Хлопчики-повії у нас працювали і 15-річні, але, повірте, вони вже приходили до нас, пройшовши Крим і Рим. Мало який чоловік в 40 пройшов той досвід, шо вони пройшли в свої 14-15", - сказала жінка.

За місяць роботи хлопець міг отримати понад 50 тисяч гривень.

 

Також у борделях працюють діти - з інтернатів. Керівництво домовлялося з директорами навчальних закладів: вночі учнів мікроавтобусом завозять на зміну.

Інтернатівські дівчата статеве своє життя починають дуже рано - років у 12, а хлопчики - ще раніше. 

П'ять тисяч євро готові заплатити за цнотливу дитину. 

Відео Пригоди секс-туристів: хто перетворює Україну на головний бордель Європи

Залиште свій коментар

Вибір редакції