Раби з дитячих інтернатів і побиття повій. Журналісти розповіли про жахи секс-індустрії в Україні

Дівчата-сироти статеве своє життя починають дуже рано - років у 12, а хлопчики - ще раніше. 

Десятки тисяч секс-туристів випробовують на стійкість духу українських дівчат. Криза та безробіття виштовхує все нових і нових українок шукати щастя в глибокій кишені європейського туриста

Хто перетворює Україну на головний бордель Європи, розповідається в сюжеті "Грошей".

Послуги українських екскорт-агенств уже давно не обмежуються лише сексом: дівчина вас зустріне в аеропорту, супроводжуватиме на бізнес-зустрічі та навіть посидить з вашою дитиною, якщо виникне така потреба. 

Іноземцям пропонують вибрати дівчат, як худобу, за фотографіями в будь-яких позах та вигляді - як в інтернет-магазині. 300 євро за дві години, найпринизливіші сексрозваги за доплату у 50 євро. Тариф - хоч за секс, хоч за балачки - однаковий.

До кожної анкети прикріплена медична довідка. Примітно, що якщо перейти з англійської на російську версію сайту, то ціна зменшується.

Крім того, у самому серці столиці працюють десятки елітних борделів для іноземців. Тільки на Хрещатику їх щонайменше вісім.

Одна з працівниць зі сфери екскорт-послуг розповіла, що іноземці, які почуваються багатіями в Україні, часто розпускають руки, а охорона дівчат не завжди встигає їх врятувати від побиття чи зґвалтування.

А от колишня адміністратор елітного борделю для іноземців Гульнара, якій тільки 24 роки, розповіла, що серед дівчат, які працюють в секс-індустрії, трапляються й аспірантки, більшість володіє іноземними мовами, дехто - із заможних сімей.

Журналісти виявили, що найдорожчим містом в плані сексрозваг виявилася не столиця, а Одеса. Найдешевше місто - Харків. Дівчину, що володіє іноземними мовами і готова на пригоди, тут можна знайти усього за 60 євро за годину. У той час як Київ та Львів починають зі ста євро. 

Одна з працівниць розповіла, що сексуальні послуги надають неповнолітні хлопці: іноземці це дуже цінують.

"Хлопчики-повії у нас працювали і 15-річні, але, повірте, вони вже приходили до нас, пройшовши Крим і Рим. Мало який чоловік в 40 пройшов той досвід, шо вони пройшли в свої 14-15", - сказала жінка.

За місяць роботи хлопець міг отримати понад 50 тисяч гривень.

 

Також у борделях працюють діти - з інтернатів. Керівництво домовлялося з директорами навчальних закладів: вночі учнів мікроавтобусом завозять на зміну.

Інтернатівські дівчата статеве своє життя починають дуже рано - років у 12, а хлопчики - ще раніше. 

П'ять тисяч євро готові заплатити за цнотливу дитину. 

Пригоди секс-туристів: хто перетворює Україну на головний бордель Європи

Охочі до задоволень іноземці масово їдуть до України, аби фактично за копійки насолодитися компанією українських жінок. Журналістам “Грошей” вдалося дізнатися шокуючі подробиці про ескорт-агенства та організовані “тури”, а також про те, як саме вербують дівчат на подібну роботу. Крім того, ви почуєте неймовірну історію дівчини, яка сама ледь врятувалась з цього бізнесу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: