Рада НБУ не змогла провести позачергове засідання щодо держбюджету-2020

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники говорять про три можливі сценарії виходу з кризи.

Позачергове засідання ради Національного банку України не відбулося через неможливість обрання голови. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на власне джерело в НБУ.

За наявною інформацією, на виборах головуючого голоси розподілилися порівну – 4 до 4. За відсутності повноважного голови ради його обов'язки міг би виконувати заступник, однак після переходу Тимофія Милованова на роботу в Кабмін ця посада вакантна.

Фотогалерея У Києві на великому хабарі затримали працівницю Нацбанку та її спільника (3 фото)

Член ради Віктор Козюк вважає, що проблема полягає в складних конфігураціях великих політичних ігор, а на банківський орган чекає один із трьох сценаріїв: утворення стійкої більшості з поступовим "відкатом" від макрофінансової стабільності та інших досягнень НБУ, або стійка більшість із досвідом роботи та орієнтацією на дотримання процедур, або комбінація політичних ігрищ зі спробою зберегти обличчя та неоднозначними рішеннями.

Тим часом фінансовий комітет Ради вже відібрав кандидатуру головного експерта секретаріату ради НБУ Віталія Шапрана на місце, що звільнилося після відходу Милованова. Дев'яте місце в раді за парламентською квотою, ця кандидатура повинна бути винесена на затвердження ВР. 7 листопада Нацбанк, не чекаючи цього голосування в Раді, ініціював позачергові збори ради, щоб затвердити до 15 листопада кошторис, необхідний для затвердження держбюджету на 2020 рік.

Відео Нацбанк припиняє друкувати банкноти 1, 2, 5 та 10 гривень та замінить їх монетами

Паперові 5 гривень, напевне, зникнуть уже цього року, 10 – трохи згодом. Купюри випускатимуть лише для колекціонерів. Але ніякої інфляції це не означає, кажуть в НБУ. 2019 року її очікують вдвічі меншою, ніж торік. Банкіри запевняють: задля стабільності вже накопичили понад 20 мільярдів доларів золотовалютних резервів. 

Нацбанк припиняє друкувати банкноти 1, 2, 5 та 10 гривень та замінить їх монетами

Залиште свій коментар

Вибір редакції